newsletter

Zapisz się do newslettera

Skontaktuj się z nami

telefon 724 602 506

 

e-mail   sklep@produkty-metalowe.pl

Nasze produkty znajdziesz na

OLX

Allegro

RODO

Szanowny Użytkowniku,

z dniem 25 maja 2018 r. zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO"). Wprowadza ono szereg zmian, istotnych zwłaszcza dla rynku online.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Justyna Moniak Aligis, jako właściciel serwisu, z którego właśnie korzystasz. Nasze pełne dane znajdziesz w regulaminie dostępnym na naszej stronie.

W celu świadczenia najwyższej jakości usług na naszej stronie korzystamy z tzw. plików cookies.

Dane osobowe dotyczące korzystania z serwisu, w tym zapisywane i odczytywane z plików cookie lub podobnych technologii będą przetwarzane w celu zapewnienia dostępu do serwisu, w celach wewnętrznych związanych ze świadczeniem usług oraz prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym dowodowych, analitycznych i statystycznych, wykrywania i eliminowania nadużyć oraz w celu wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Informujemy, że w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługuje Ci prawo do:

a. dostępu do Twoich danych osobowych,

b. sprostowania Twoich danych osobowych,

c. usunięcia Twoich danych osobowych,

d. ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,

e. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych,

f.  przenoszenia Twoich danych osobowych,

g. wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku chęci zgłoszenia zmian lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail: sklep@produkty-metalowe.pl

 


Aligis Produkty-Metalowe