newsletter

Zapisz się do newslettera

Skontaktuj się z nami

telefon 724 602 506

 

e-mail   sklep@produkty-metalowe.pl

Nasze produkty znajdziesz na

OLX

Allegro

Płatność

Dla maksymalnego uproszczenia zakupów w naszym sklepie, postanowiliśmy wyodrębnić najważniejsze informacje z Regulaminu. W tym miejscu możecie Państwo zasięgnąć informacji na temat metod płatności.


Klient składający zamówienie w Sklepie ma do wyboru płatność za pobraniem lub przelewem:

 

  • Płatność za pobraniem

Zapłaty dokonuje się kurierowi podczas odbioru przesyłki. W sytuacji, kiedy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, dalsza procedura jest określona według standardów danej firmy kurierskiej. Przy dokonaniu płatności za pobraniem nie ma potrzeby posiadania konta bankowego. Przed odbiorem towaru prosimy zawsze sprawdzić zawartość paczki pod kątem ewentualnych uszkodzeń powstałych podczas transportu. Płatność za pobraniem to korzystny sposób zapłaty dla osób nie posiadających konta bankowego, które chcą opłatę oraz odbiór przesyłki ograniczyć do jednej czynności.

 

  • Płatności przelewem

Zapłata za wybrany towar dokonywana jest przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Ta forma płatności, polega na przelaniu kwoty brutto wraz z kosztami wysyłki na konto bankowe sklepu internetowego, którego dane przekazywane są klientowi po złożeniu zamówienia oraz znajdują się na stronie sklepu www.produkty-metalowe.pl. Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wymaganej kwoty na rachunku Sklepu.


Dodatkowa informacja dla Przedsiębiorców

  • Dla przedsiębiorstw, które zrealizowały minimum 3 transakcje, po uzgodnieniu z Działem Sprzedaży, możliwa jest płatność odroczona w terminie 7 lub 14 dni części wartości zamówienia (nie dotyczy to towaru produkowanego na zamówienie).

Aligis Produkty-Metalowe