newsletter

Zapisz się do newslettera

Skontaktuj się z nami

telefon 724 602 506

 

e-mail   sklep@produkty-metalowe.pl

Nasze produkty znajdziesz na

OLX

Allegro

O nas

„Budowanie trwałych relacji (…) wymaga czasu...ale w końcu to dojrzałe relacje generują największą sprzedaż”.


Marka

Produkty-metalowe to marka handlowa Aligis. To marka wspierająca swoich klientów i partnerów w ich codziennych działaniach, głównie inwestycyjnych. Wraz z partnerami, dostawcami i klientami wciąż rozwija sposób świadczenia usług sprzedażowych oraz dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi dla wielu segmentów rynku, takich jak:

 • innowacyjny modułowy system ochrony obiektów i ludzi,
 • siatki i kraty okienne,
 • druty i wyroby z drutu,
 • systemy ogrodzeniowe,
 • akcesoria i in.

Sprzedaż

Dział Sprzedaży Aligis produkty-metalowe ma na celu bezpośrednią obsługę klienta na najwyższym poziomie tak, aby klient mógł dokonać najlepszego wyboru produktu, aby dostępność produktów w miejscu zakupu dawała klientowi komfort, a sam zakup kojarzył się wyłącznie z dobrą inwestycją. Dział sprzedaży zajmuje się doradztwem, sprzedażą oferowanych produktów, realizacją zleconych usług, wdrożeniem strategii promocyjnych.

Silna orientacja firmy na klienta, wysokie kompetencje, profesjonalizm i jakość, potwierdzone uznaniem klientów, sumienność i zaangażowanie, kreatywność i indywidualne podejście do klienta są podstawą marki oraz firmy Aligis.


Współpraca z partnerami biznesowymi

Aligis produkty-metalowe współpracuje tylko z zaufanymi, rzetelnymi i solidnymi partnerami, mogącymi zapewnić Klientowi produkty wysokiej jakości.

Współpraca z przedsiębiorstwem PROTECTOR FENCE Sp. z o.o. zaowocowała dynamicznym rozwojem sprzedaży wyrobów w branży zabezpieczeń techniczno-ochronnych obiektów i infrastruktury. PROTECTOR FENCE jest producentem przestrzennych zasieków spiralnych PROTECTOR COIL CLIPPED i wielkoformatowych siatek ochronnych PROTECTOR NET, wykonywanych na bazie ostrzowej taśmy ochronnej PROTECTOR (odpowiednik importowanych zasieków concertina).

Przedsiębiorstwo PROTECTOR istnieje na rynku od 30 lat i jest liderem innowacyjności. Wyroby powstają dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych technologii, zrealizowanych w ramach projektów unijnych we współpracy z takimi instytucjami naukowymi jak Politechnika Gdańska, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej we Wrocławiu, Technische Universitat Dresden Institut fűr Leichtbau und Kunststofftechnik z Drezna, Leichtbau-Zentrum Sachsen GmbH oraz Leichtbau-Systemtechnologien KORROPOL z Drezna.

Nawiązaliśmy również współpracę ze spółką PARTNER SYSTEMS, która od wielu lat z powodzeniem zajmuje się produkcją i dostawą m.in. urządzeń filtracyjnych, zbiorników wody, paliw oraz  kontenerów na rzecz Wojska Polskiego oraz przemysłu.

Stałe doskonalenie naszej współpracy przyczynia się do powstania produktów na najwyższym poziomie i poszerzania grona zadowolonych klientów

                  

 


Aligis

Aligis (prawo ochronne o numerze 306518 udzielone przez Urząd patentowy RP na znak towarowy) to działalność dwuprofilowa, której aktywność koncentruje się na wsparciu klientów w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych na sfinansowanie ich działań badawczych i inwestycyjnych oraz na dostarczaniu produktów metalowych stanowiących element uzupełniający przedsięwzięć inwestycyjnych różnej skali.

                                                 

Aligis to firma rozwijająca się, wciąż poszukująca nowych obszarów działania, mających na celu wspieranie klientów w ich krótko i długofalowych inicjatywach.    

Potwierdzeniem wiarygodności Aligis są m.in.:

 • realizacja projektów różnego typu zgodnie z powszechnie przyjętą metodyką PRINCE2.

  Potwierdzeniem jest uzyskanie certyfikatów PRINCE2 FOUNDATION oraz PRINCE2 PRACTITIONER;

 • Tytuł Laureata Konkursu Przedsiębiorczości organizowanego przez RIPH w Radomsku w kategorii Debiut Roku 2013 (IV Gala Biznesu Radomszczańskiego);
 • Współpraca z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie;
 • Status instytucji szkoleniowej oraz status agencji zatrudnienia nadane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi;
 • Wysokie miejsca w rankingach najlepszych i najbardziej dynamicznych firm konsultingowych w Polsce (Book of Lists).
 

Wartości Aligis:

 • profesjonalizm;
 • indywidualizm;
 • jakość;
 • zaangażowanie;
 • kreatywność;
 • empatia.

Nad sukcesem firmy pracuje zgrany zespół zarówno siły sprzedażowej, jak i grono podwykonawców i partnerów.


Aligis Produkty-Metalowe